المواضيع

Плюси і мінуси комп'ютера

Плюси і мінуси комп'ютера

Переваги комп'ютера

Можна сказати, що комп’ютер  став однією з життєвих потреб завдяки його великим перевагам і широким сферам використання в усіх сферах життя. Ось деякі з його переваг:


Підвищення ефективності роботи

Одна з найважливіших переваг комп’ютера полягає в тому, що він замінює робочу силу для виконання важкої та повторюваної роботи, для виконання якої вручну можуть знадобитися довгі дні, яку потрібно виконати за кілька хвилин за допомогою комп’ютера, і причина полягає в тому, що швидкий рух даних, інструкцій та інформації в електричних колах комп’ютера, як це стало Мільярди інструкцій можуть бути виконані за кілька секунд.


Висока ємність для зберігання

Комп’ютери можуть зберігати великі пропорції даних, і, щоб прояснити цю точку зору, можна зберігати більш матеріальні файли, які можуть заповнити цілу кімнату в одному комп’ютері після комп’ютеризації, крім того, доступ до цих даних є дуже швидким завданням, комп’ютерам потрібні частини другого для перетворення даних зберігання в пам’ять.


підключення до інтернету

Інтернет є одним із найважливіших і найбільших винаходів в історії, і це функція, до якої можна отримати доступ через комп’ютери, які дають можливість увійти в глобальну мережу, щоб користувачі могли швидше спілкуватися з людьми з усього світу, надсилати електронні листи, здійснювати голосові чи відеодзвінки. Або надсилати швидкі повідомлення, користувачі також можуть обмінюватися миттєвими файлами та вивчати нові мови, оскільки це чудовий навчальний метод.


Дистанційне навчання

Комп’ютер сприяв успіху дистанційного навчання. Тому що він став інструментом спілкування між студентами та викладачами, особливо з наявністю Інтернету, який полегшив проведення лекцій та аудиторних занять за допомогою відеодзвінків, використання різноманітних програм, а Інтернет дозволяє студентам взаємодіяти під час лекцій, тобто процес навчання не обмежується лише прослуховуванням, крім того, що дозволяє студентам отримати доступ до інформації, курсів та інтенсивних уроків у будь-який час, коли вони хочуть навчатися, через Інтернет-вміст, який надає широкий спектр освітніх ресурсів.


спосіб розваги

Комп’ютер займає важливе місце для кожного як інструмент розваги, за допомогою нього можна спілкуватися з іншими в будь-який час і звідки б вони не були через сучасні програми для викликів, на додаток до перегляду фільмів і серіалів і прослуховування музики через різні браузери та безкоштовно або за низькими цінами, крім того, що це дозволяє користувачам зберігати фотографії та відео, які вони знімають, щоб зберегти свої спогади.


Вирішіть усі цифрові проблеми

Комп’ютер корисний у вирішенні цифрових задач, оскільки він здатний обробляти інформацію та дані за допомогою літер і символів, і всі вони виражаються двома числами (0,1). питання, контролювати промислові процеси, організовувати роботу машин, аналізувати та організовувати корпоративні дані та різні бізнеси.


Комп'ютерні негативи

Комп’ютер — це палиця з двома кінцями. Незважаючи на численні переваги, він також має багато недоліків. Ось пояснення деяких із них:


Проблеми зі здоров'ям

Нездорове та тривале користування комп’ютером спричиняє розлади та травми ліктя, зап’ястка, шиї, спини та очей. Цих проблем можна уникнути, користуючись комп’ютером у добре спроектованому середовищі, сидячи в здоровій позі та роблячи перерву під час термін використання.


Тривале сидіння перед комп’ютером впливає на дітей через низький рівень навчання, а також проблеми ожиріння, спричинені недостатньою руховою активністю та тривалим сидінням. Це також впливає на рівень сну, оскільки батьки стикаються з проблемами заспокоєння дітей перед сном через втручання світла, випромінюваного екраном, у цикл сну в мозку, що викликає безсоння, на додаток до проблем насильства та поведінки, якої дитина наслідує, наслідуючи те, що вона бачить на екранах.


Марнування часу

Марна витрата часу є одним із найпомітніших недоліків комп’ютера. Оскільки багато людей проводять багато часу перед екранами комп’ютерів, щоб спілкуватися з іншими; Надсилання повідомлень і перегляд вмісту, що поширюється через нього, і це те, що з часом викликає залежність комп’ютера, тому користувачам важко триматися подалі від нього, а в інших випадках, коли хтось хоче виконати свої завдання на комп’ютері, він може зіткнутися з багато відволікаючих факторів, таких як реклама, яка витрачає його час на отримання інформації, яку він хоче, що іноді викликає лінь і скасування.


порушення приватності

Комп’ютер вразливий для злому шахраями, які мають досвід роботи з комп’ютерними системами та способами їх злому, оскільки персональний комп’ютер містить багато інформації, особистих даних, зображень, конфіденційних і особистих файлів, і коли комп’ютер зламано, він буде легко для хакерів проникнути в облікові записи користувача, викрасти його дані та інформацію та шантажувати його цим, на додаток до можливості отримати доступ до банківських рахунків і викрасти їх.


Стимулювання розпаду сім'ї

Технології та наявність комп’ютерів у домівках негативно вплинули на сімейні стосунки, скоротивши час, який члени сім’ї мали б проводити один з одним, а також сприяли зменшенню взаємодії між ними, на додаток до збільшення кількості сімейних суперечок, що виникають через те, що вони зайняті сидінням удома. перед комп’ютером та в Інтернеті.

Справа може призвести до руйнування сімейних відносин і розпаду сім’ї, оскільки сім’я є найважливішою частиною життя людини, а відсутність спілкування між її членами означає появу особистості в сім’ї, яка не пов’язаний між собою і не регулюється певною системою, а віддаленість батьків один від одного та відсутність ефективного та реального спілкування між ними призводить до збільшення суперечок.


Спричинення соціальної ізоляції

Користування комп’ютером протягом тривалого часу призводить до того, що користувач віддаляється від сім’ї, друзів і суспільства, а це означає, що одержимість використанням комп’ютера та пристрасть до нього полегшує користувачеві стати ворожим до свого суспільства та ізольуватися від нього. , особливо коли залежність від електронних ігор, тому користувач стає кращим вибором замість того, щоб сидіти з іншими та взаємодіяти з ними. Окрім електронних ігор, онлайн-шопінг позбавляє користувача ходити на ринки та бачити зовнішній світ.


Висновок

Комп’ютер зробив революцію у світі технологій і зайняв чудове місце для всіх, тому комп’ютер використовується в різних сферах життя, таких як робота, розваги, навчання, спілкування та виробничі операції, але в той же час він негативно впливає на своїх користувачів, оскільки через його надмірне використання або через неправильне використання, а також для отримання від нього користі без заподіяння значної шкоди. Користувач повинен використовувати комп’ютер для корисних цілей і користуватися ним помірковано, щоб уникнути залежності.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -