المواضيع

Сучасне використання технології Bluetooth

Сучасне використання технології Bluetooth

Технологія Bluetooth відома як технологія, яка використовується для забезпечення бездротового зв’язку між електронними пристроями. Вона була розроблена наприкінці 1990-х років і набула широкого поширення. Оскільки в той час він широко використовувався для передачі файлів між цими пристроями, і з плином часу його використовували в кількох сферах, як показано нижче:


Підключайте різні пристрої один до одного

Технологія Bluetooth була використана для з’єднання різних електронних пристроїв між собою та встановлення бездротового зв’язку між ними, таким чином усуваючи необхідність використання електричних проводів, що полегшувало процес підключення аксесуарів до комп’ютера чи планшета та навіть смартфонів. ці аксесуари включають наступне:

Комп'ютерна мишка

•  Клавіатура 

•  Принтери

•  Ігрові дошки


автомобілі

В даний час технологія Bluetooth присутня в багатьох автомобілях і досягла вражаючого успіху, оскільки її наявність дозволила здійснювати дзвінки без необхідності використовувати руки для спілкування, на додаток до прослуховування музики, доступної на смартфоні, через динаміки автомобіля. .

Однією з переваг його присутності також є підключення смартфона до навігаційної системи автомобіля; Щоб отримувати поточні оновлення місцезнаходження за допомогою даних смартфона, він також дозволяє прослуховувати текстові повідомлення вголос.


Контроль побутової техніки

Одним із найважливіших сучасних застосувань Bluetooth є його використання для керування розумними домашніми пристроями та з’єднання їх між собою шляхом синхронізації з програмами на телефоні, планшеті чи комп’ютері. Наприклад, холодильники, пральні машини та всі ці пристрої залежать від Bluetooth для моніторингу використання, підтримки інвентаризації та сповіщення користувача про будь-яку надзвичайну ситуацію чи несправність.

Ця технологія також допомогла людям з особливими потребами та людям похилого віку, наприклад, дистанційно керувати вмиканням або вимиканням освітлення вдома без необхідності рухатися, на додаток до використання їх у системах захисту дому, оскільки оснащено багато інструментів розумної безпеки будинку за допомогою Bluetooth для бездротового керування ними, тому це стало одним із варіантів. Можна використовувати смартфон, щоб відкривати двері без ключа.


Промисловість

Промисловість широко запровадила Bluetooth.На заводах машини підключаються до програм на інших пристроях; Це дозволило адміністраторам контролювати продуктивність, ефективність і проблеми без необхідності безпосередньо оцінювати машину вручну.

Широке використання Bluetooth призвело до значного прогресу в автоматизації виробництва, дозволяючи одному керівнику контролювати великі виробничі потужності за допомогою ноутбука, планшета або смартфона.


в медичній сфері

Скористайтеся перевагами технології Bluetooth у навушниках, призначених для зміцнення слуху, оскільки ці навушники не можуть використовувати дроти для підключення, але використання Bluetooth дозволяє користувачам підключати їх безпосередньо до своїх мобільних телефонів. Це покращило їхній досвід здійснення телефонних дзвінків.

Замість того, щоб прослуховувати дзвінок через мобільний телефон, а потім через навушники, тепер можна донести звук до вуха безпосередньо через bluetooth-навушники.

Bluetooth також використовувався в системах моніторингу протезів, внутрішніх і зовнішніх моніторів та інсулінових насосів. Через зв’язок Bluetooth медичний пристрій з’єднується з додатками на смартфоні чи інших пристроях, дозволяючи лікарю чи пацієнту контролювати та діагностувати проблеми на місці .

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -