المواضيع

Co to jest aplikacja Jailbreak ?

Co to jest aplikacja Jailbreak ? 

Wie ( Jailbreak) definiuje się jako proces uzyskiwania funkcji dostępności systemu operacyjnego ( iOS), który jest używany w urządzeniach Apple ( Apple), takie jak: iPad, iPhone i iPod, gdzie jailbreak uwalnia urządzenie od polegania na Apple jako wyłącznym źródle aplikacji; Umożliwia to użytkownikom instalowanie aplikacji innych firm, które nie są dostępne w oficjalnym sklepie z aplikacjami, w którym użytkownicy mogą również dostosowywać ekrany główne oraz modyfikować wygląd ikon i menu.

 

Używa jailbreaka

Aplikacji jailbreak można używać do następujących celów:

 • jailbreak służy do instalowania programów, które nie są dostępne w kanałach Apple, a jailbreak jest często używany do pobierania aplikacji z innych witryn pobierania, takich jak: CydiaDzieje się tak w przypadku, gdy nie chcesz przestrzegać zasad Apple App Store lub nie chcesz podlegać kontroli Apple.
 • Jailbreaking służy do ominięcia zarządzania prawami cyfrowymi, udostępniania multimediów chronionych prawem autorskim, dostępu do systemu plików lub interfejsu użytkownika.

 

Funkcje jailbreaka

Aplikacja jailbreak ma wiele zalet, w tym:

 • Dostosuj wygląd i sposób działania swojego urządzenia iOS) użytkownika.
 • Usuń wstępnie zainstalowane aplikacje powiązane z systemem operacyjnym iOS).
 • Uzyskanie płatnych aplikacji za darmo, które są dobre w przypadku kradzieży elektronicznej.
 • Pobieraj bezpłatną muzykę, filmy, e-booki i inne treści.
 • Dostęp do systemu plików iOS), który jest zwykle ukryty przed użytkownikami.

 

Wady jailbreakowania

Korzystanie z jailbreak ma wady, w tym:

 • Zawodny proces : Apple kontroluje sposób działania swoich urządzeń, ograniczając możliwość dostosowywania urządzenia przez użytkownika, a Apple blokuje te zmiany. Aby zapewnić płynne działanie urządzeń, mniej błędów, większe bezpieczeństwo i wyższą jakość doświadczenia, podczas gdy jailbreaking pozwala na zmiany, które mogą przyczynić się do wprowadzenia problemów i niestabilności urządzenia.
 • Względy bezpieczeństwa : jeśli aplikacje są instalowane z innych sklepów, zapewniają one minimalny poziom jakości i bezpieczeństwa. Ponieważ Apple wymaga od użytkownika zainstalowania aplikacji z App Store) Tylko; Zmniejsza to luki w zabezpieczeniach, blokuje niechciane złośliwe aplikacje i zapobiega zainfekowaniu urządzenia złośliwymi aplikacjami.
 • Złożoność techniczna : Jailbreaking wymaga wysokich umiejętności technicznych. Ponieważ zwykła osoba próbująca używać go w sposób nieprofesjonalny, może spowodować trwałe uszkodzenie iPhone'a .

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -