المواضيع

Dünyanın en ünlü mobil oyunları

Dünyanın en ünlü mobil oyunları

Dünyanın en ünlü mobil oyunları

Akıllı telefonların günlük rutinimizin ayrılmaz bir parçası haline gelmesi nedeniyle elektronik oyunların uzun süredir hızla gelişmesi ve günümüzde büyük bir toplumsal ivme kazanması dikkat çekicidir. Yapay zekanın oyun dünyasına girmesiyle birlikte oyunla daha coşkulu etkileşime geçiyoruz. 

 

Aşağıda, indirme sayısına göre düzenlenmiş en popüler mobil oyunların listesi yer almaktadır:

 

Bedava Ateş oyunu

 MS 2017 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana en popüler akıllı telefon oyunlarından biri olan Free Fire oyunu, oyuncuların bir uçak tarafından paraşütle bırakıldığı ve oyuncuların hayatta kalmalarına yardımcı olacak eşyaları araması gereken bir atış oyunudur bazı silahlar gibi; Silah ve mühimmat gibi.

 

PUBG oyunu

PUBG oyunu  Bu oyun ilk kez MS 2017 yılında PC için bir oyun olarak ortaya çıktı ve hızla tüm dünyadaki oyuncular arasında popüler oldu ve buna bağlı olarak mobil versiyonu da piyasaya sürüldü ve PUBG artık en iyi ve en iyilerden biri. popüler mobil oyunlardır ve tek başına oynanabildiği gibi oyun haline de gelebilir. Oyun arkadaşlarla oynarken daha eğlencelidir.

 

8 top bilardo oyunu

8 Top Bilardo Oyunu  Bu oyun MS 2013'te piyasaya sürüldü ve bu oyun gerçek bilardoları simüle ediyor, bu da onu akıllı telefonda bilardo oynamak için en iyi seçenek haline getiriyor ve bu, tek başına veya Facebook'ta arkadaşlarınıza meydan okuyarak bir grup halinde oynama seçeneklerini içeriyor .

 

Oyun ( Efsaneler: Bang Bang)

Asya'daki en popüler akıllı telefon oyunlarından biri olan ve MS 2016'da piyasaya sürülen oyuncular, savaş alanında kullanmak istedikleri kahramanı seçerek başlıyor, ardından farklı silahlar seçiyorlar; Tanklar ve silahlar gibi.

 

 pokemon go oyunu

 Pokémon Go  Bu oyun, MS 2016'da piyasaya sürülmesinden bu yana birçok kişi arasında sansasyon yarattı ve anime serisi Pokémon'un elde ettiği geniş popülerlik nedeniyle hızla en popüler akıllı telefon oyunlarından biri haline geldi; birçok kişi evlerini terk edip bir şeyler aramaya başladı. Pokémon çünkü oyun sanal gerçeklikle destekleniyor. .

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -