المواضيع

En iyi video indirme uygulaması

En iyi video indirme uygulaması

En iyi video indirme uygulaması

iTubeGo uygulaması

Bu yazılım, YouTube videolarını indirmeyi amaçlayan PC için en iyi video indiricisidir ( YouTube) ve video klipleri MP3 gibi farklı format kalitesine dönüştürme yeteneğine sahiptir.ve MP4ve HD MP4Ayrıca birden fazla ses ve video formatı içerir, herhangi bir videoyu indirirken çevrimiçi TV dizilerini ve filmleri altyazılardan arar ve önerir ve video ve müzik kliplerini kırpar.


Videoproc uygulaması

Herhangi bir video veya ses klibini indiren, dönüştüren, düzenleyen ve çevrimiçi videoları 4K gibi farklı çözünürlüklerde kaydeden bir programdır . Ve diğerleri veya MP4 gibi herhangi bir formatVideoyu herhangi bir formata dönüştürme ve çözünürlüğü ve boyutu seçme olanağına sahiptir.

İndirilen videolar kesilebilir, kırpılabilir, birleştirilebilir ve ayarlanabilir ve bu program 47 kat daha hızlı indirme ve dönüştürme hızını en yüksek kalitede sağlar ve bu program aynı zamanda diziler ve filmler için çevrimiçi olarak eşleşen altyazı metinlerini arama olanağı da sağlar.


4K Video İndirici uygulaması

En iyi ücretsiz YouTube indirme programıdır, kullanımı kolay ve hızlıdır.Bu program reklam içermez, herhangi bir ek program içermez ve bir video klip veya tam bir oynatma listesi elde etmek mümkündür ancak şartla uzunluğunun 24 videoyu geçmediğini.

URL kopyalanabilirweb tarayıcınızdan ve ardından URL'yi Yapıştır'a tıklayın.) ve çıktı formatını, kalitesini, konumunu seçin, 3D ve 360 ​​derecelik videoları destekleyen ayrı ayrı videolar için altyazıları indirebilir, seçenekleri değiştirme yeteneği ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

 

VLC Medya Oynatıcı uygulaması

Bu uygulama Windows kullanıcıları için harika bir araçtırve Macve LinuxOluşturulan her türlü medyayı oynatan, YouTube videolarını indirme özelliğine sahip olan, dosyayı 1080p çözünürlükte kaydeden, videoyu başka formatlara dönüştüremeyen.


YouTube Premium İndirilenler uygulaması

Bu uygulama YouTube Premium aboneleri tarafından kullanılabilirAbonelere reklamsız izleme ve video indirme olanağı sağlayan YouTube'un ücretli sürümüdür ancak videoların maksimum 1080p kalitede kaydedilmesine olanak sağlayacak kaliteye sahip değildir ve 4K'yı desteklememektedir ..


NewPipe uygulaması

 YouTube videolarını ücretsiz indirmek için kullanılabilecek, Android cihazlara yönelik bir uygulamadır . Açık kaynak kodludur, hafiftir ve herhangi bir tescilli YouTube API'sini kullanmaz.veya Google Play HizmetleriBu araç, kullanıcılarına herhangi bir reklam göstermeden orijinal YouTube uygulama deneyimi sunmanın önemini vurgulamayı amaçlamaktadır.Uygulama, diğer uygulamaları kullanırken herhangi bir YouTube videosunun arka planda oynatılmasını sağlayan bir arka plan oynatıcısıdır.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -