المواضيع

Gençler için faydalı uygulamalar

Gençler için faydalı uygulamalar

Gençler için faydalı uygulamalar

Teknoloji hayatın çoğu alanında kullanılmakta, bazı alanlarda vazgeçilmez hale gelmekte ve bazen tam olarak katılmasak da bu değişim hızına ayak uydurmak zorunda kalmaktayız ve bu örnekler arasında akıllı telefon, tablet, tablet sahibi olmak da yer almaktadır. Bazı ebeveynler arasında bu cihazlara sahip olmanın gerekliliği ve kullanım yaşı konusunda farklılıklar olabileceği ve genel olarak gelişime ayak uydurmanın bir sonucu olarak aşağıdaki listede yer almaktadır. gençler için bir dizi faydalı uygulama:

 

Evimİşim)

Ana amacı öğrencilere ödev ve diğer görevleri düzenlemek olan ücretsiz bir uygulamadır.Aynı zamanda öğrenciye tamamlanması gereken görev ve projeleri hatırlatmak için de çalışır.Uygulama halen kullanılabilir ve çalışır durumdadır.

 

IXL-MATH VE İNGİLİZCE)

Bu uygulama matematik ve İngilizce alanında çok sayıda ve çeşitli etkileşimli sorular içerir ve öğrenci bu program aracılığıyla ikinci dereceden denklemleri grafikle çizmeyi öğrenebileceğinden veya öğrencinin zayıf yönlerine odaklanarak 5 ila 18 yaş aralığına uygundur. ve program aracılığıyla bunlara odaklanıyoruz.

 

WolframAlfa)

Bu uygulama, çeşitli ve çeşitli konularda kapsamlı bilgiler görüntüler; Birimler ve prosedürler, para ve finansın yanı sıra yerler ve coğrafya, insanlar ve tarih, aynı zamanda ayrıntılı ve hızlı bir şekilde bilgi arayan birçok öğrenci için zengin bir kaynaktır.

 

6'lı daire)

Bir sorun yaşadığınızda ya da acil bir durumda, tek tuşla seçtiğiniz kişilerle iletişime geçmenizi sağlayan bu uygulama, GPS aracılığıyla da konumunuzu belirliyor.Bu uygulama başlangıçta üniversite öğrencileri için tasarlandı, ancak toplumun daha geniş kesimleri arasında popülerlik kazandı ve güvenlik duygusu nedeniyle genç öğrenciler, ebeveynler ve aileler arasında popüler hale geldi.

 

Kaleci)

Yeni hesaplar oluşturmak veya yasaklanmak yerine ihtiyaç duyduğunuzda başvurmak istediğiniz bilgileri saklayabileceğiniz için tüm şifreleri veya şifreleri ve diğer uygulamaların kullanıcı adlarını saklayan ve saklayan ücretsiz bir uygulamadır.

 

Wi-Fi Bulucu)

İnternete kalıcı bir bağlantı sağlamak istiyorsanız, çevrenizdeki mevcut ağları arayacağı ve ücretsiz bir uygulama olduğu için bu uygulamayı telefonunuza indirmek isteyeceksiniz.

 

Ted)

Bu uygulama, yararlı ve yararlı şeylerden bahseden etkili kişilerle yapılan önemli toplantı ve konferansları görüntüleyip izleyerek gençlere nasıl düşünmeleri gerektiğini öğretmeyi amaçlamaktadır ve bu, bireyin eğitim yeteneklerini geliştirmesinin yanı sıra kültürünü de artıracaktır.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -