المواضيع

Що таке програма Jailbreak ?

Що таке програма Jailbreak ? 

Знає ( Втеча з в'язниці) визначається як процес отримання функції доступності операційної системи ( iOS), який використовується в пристроях Apple ( Apple), наприклад: iPad, iPhone та iPod, де джейлбрейк звільняє пристрій від використання Apple як ексклюзивного джерела програм; Це дозволяє користувачам встановлювати програми сторонніх розробників, які недоступні в офіційному магазині додатків, де користувачі також можуть налаштовувати головні екрани та змінювати вигляд піктограм і меню.

 

Використання джейлбрейка

Програму для втечі з в'язниці можна використовувати для наступного:

 • Джейлбрейк використовується для встановлення програм, недоступних на каналах Apple, і джейлбрейк часто використовується для завантаження програм на інших сайтах завантаження, таких як: CydiaЦе у випадку, якщо ви не бажаєте дотримуватися правил Apple App Store або не бажаєте підлягати перевірці Apple.
 • Злам використовується для обходу керування цифровими правами, обміну медіафайлами, захищеними авторським правом, доступу до файлової системи або інтерфейсу користувача.

 

Особливості джейлбрейка

Програма для втечі з в'язниці має багато переваг, зокрема:

 • Налаштуйте зовнішній вигляд свого пристрою iOS) користувача.
 • Видаліть попередньо встановлені програми, пов’язані з операційною системою iOS).
 • Отримання платних додатків безкоштовно, що добре в разі електронної крадіжки.
 • Завантажуйте безкоштовну музику, відео, електронні книги та інший вміст.
 • Доступ до файлової системи iOS), яка зазвичай прихована від користувачів.

 

Недоліки джейлбрейка

У використання джейлбрейка є недоліки, зокрема:

 • Ненадійний процес : Apple контролює роботу своїх пристроїв, обмежуючи можливість користувача налаштовувати пристрій, і Apple блокує ці зміни. Щоб гарантувати безперебійну роботу пристроїв, менше помилок, кращу безпеку та високу якість, джейлбрейк дозволяє вносити зміни, які можуть сприяти створенню проблем і нестабільності пристрою.
 • Питання безпеки : якщо програми встановлено з інших магазинів, вони забезпечують мінімальний рівень якості та безпеки. Тому що Apple вимагає від користувача встановлення програм з App Store) Просто; Це зменшує недоліки безпеки, блокує небажані шкідливі програми та запобігає зараженню пристрою шкідливими програмами.
 • Технічна складність : джейлбрейк вимагає високих технічних навичок. Оскільки спроба звичайної людини використовувати його непрофесійно може призвести до незворотної шкоди iPhone .
تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -