المواضيع

Jak odzyskać usuniętą historię połączeń bez oprogramowania

Jak odzyskać usuniętą historię połączeń bez oprogramowania

  Odzyskaj usuniętą historię połączeń bez programów dla Androida

  Użytkownicy Androida mogą  odzyskać usuniętą historię połączeń bez uciekania się do korzystania z różnych programów, poprzez kopię zapasową, która jest tworzona automatycznie dla urządzenia z Androidem i jest stosowana w następujących krokach:

  • Przejdź do ( Ustawienia), a następnie naciśnij opcję ( Konta i kopia zapasowa).
  • Kliknij opcję ( Kopia zapasowa i przywracanie).).
  • Kliknij opcję ( Przywróć dane).
  • Wybierz opcję ( iphone), która zawiera historię połączeń i wiadomości .
  • Kliknij opcję ( Przywróć).

  Należy zauważyć, że usuniętą historię połączeń można przywrócić, wykonując kopię zapasową telefonu na Dysku Google) lub ( Gmail), ale podczas przywracania kopii zapasowej telefonu, telefon usunie dane aktualnie znajdujące się na urządzeniu, dlatego należy zadbać o to, aby nie znajdowały się tam aktualnie ważne dla użytkownika dane, ponieważ mogą one zostać usunięte, dlatego należy wykonać kopię tych danych zajęty.

   

  Odzyskaj usuniętą historię połączeń bez oprogramowania dla iPhone'a

  Usuniętą historię połączeń iPhone'a  lub wszelkie usunięte dane można odzyskać za pomocą wcześniej wykonanych kopii zapasowych urządzenia za pomocą ( iTunes) .) lub ( iCloud) lub poprzez różne programy, ale okazało się, że jedynym sposobem bez programu jest użycie kopii zapasowej, ponieważ użytkownik musi aktywować synchronizację, ponieważ ta metoda nie zadziała dla tych, którzy nie wykonali synchronizacji na swoim urządzeniu i musi do tego użyć specjalistycznych programów, a wśród nich znajdują się niezbędne kroki w procesie odzyskiwania danych poprzez ( iTunes) .) i ( iCloud).

   

  Użyj kopii zapasowej iTunes

  Można używać iTunes), aby odzyskać usuniętą historię połączeń, ale wymaga to kopii zapasowej urządzenia, ponieważ iPhone zwykle wykonuje automatyczną kopię zapasową przez iCloudAle kiedy zwolnisz miejsce ( iCloud) lub gdy ktoś chce mieć pewność, że wykona kopię zapasową swojego telefonu bez polegania na automatycznej kopii, może skorzystać z ( iTunes), a usunięta historia połączeń zostanie odzyskana za pomocą ( iTunes) wykonując następujące kroki:

  • Po pierwsze, użytkownik musiał wykonać poprzednią kopię zapasową iPhone'a za pomocą ( iTunes) .), za pośrednictwem komputera z systemem Mac lub Windows ( PC lub Mac).
  • Podłącz iPhone'a do komputera, na którym przechowywana jest kopia zapasowa, a następnie otwórz iTunes) automatycznie lub ręcznie na komputerze.
  • Kliknij ikonę iPhone'a znajdującą się w lewym górnym rogu ekranu.
  • Kliknij opcję Przywróć kopię zapasową).
  • Po kliknięciu tej opcji wszystkie dane telefonu zapisane w dniu utworzenia kopii zapasowej zostaną przywrócone na iPhonie, a wszystkie dane na urządzeniu zostaną w tej chwili usunięte, dlatego należy wykonać kopię zapasową żądanego danych w obawie przed ich utratą.
  • Czas potrzebny iPhone'owi na zakończenie procesu tworzenia kopii zapasowej zależy od rozmiaru kopii zapasowej. Po zakończeniu można odłączyć telefon od komputera, otworzyć rejestr połączeń i wyświetlić żądany rejestr połączeń.

  Użyj kopii zapasowej iCloud

  Jest to najłatwiejszy i najszybszy sposób na odzyskanie usuniętej historii połączeń na iPhonie, ale wymaga wcześniejszej kopii zapasowej iCloud .Niezbędne w tym celu kroki są następujące:

  • Przejdź do menu ustawień na iPhonie i naciśnij ( profil) .) znajduje się na górze listy.
  • Kliknij iCloud), a następnie opcję ( Zarządzaj pamięcią masową), następnie opcję ( Kopie zapasowe).
  • Następnie przejdzie do ekranu pokazującego użytkownikowi listę kopii zapasowych urządzenia, a po kliknięciu dowolnej opcji na liście użytkownikowi zostanie wyświetlona data ostatniej kopii zapasowej utworzonej dla tej opcji.
  • Wybierając kopię zapasową z odpowiednią datą, należy pamiętać, że wszystkie informacje znajdujące się na iPhonie zostaną automatycznie usunięte i zastąpione informacjami z kopii zapasowej o tej dacie, dlatego pamiętaj o zabraniu kopii plików, które chcesz zachować strach przed ich utratą.
  • Wybierając odpowiednią datę wykonania kopii zapasowej, a przed aktywacją opcji należy wykonać reset telefonu poprzez opcję resetu), co usuwa wszystkie dane z telefonu.
  • Aby zresetować telefon, musisz przejść do opcji ( Ogólne).), a następnie ( Resetuj), a następnie opcję ( Usuń całą zawartość i ustawienia).
  • Po zakończeniu procesu resetowania dotknij opcji Przywróć z kopii zapasowej iCloudKopia zapasowa ( przywróć z kopii zapasowej iCloud) i wybiera docelową datę kopii zawierającą docelową historię połączeń.

  Istnieje wiele metod, które użytkownik może zastosować, aby przywrócić usuniętą historię połączeń, czy to na urządzeniu z Androidem, czy na iPhonie, ale metody te polegają głównie na wcześniejszym zapisaniu kopii zapasowej urządzenia i powinno Należy pamiętać, że jeśli użytkownik będzie próbował przywrócić poprzednią kopię zapasową. Aby uzyskać usuniętą historię połączeń, utraci istniejące dane telefonu, dlatego należy pamiętać o zrobieniu kopii bieżących danych, aby uniknąć ich utraty.

  تعليقات
  ليست هناك تعليقات
  إرسال تعليق   وضع القراءة :
   حجم الخط
   +
   16
   -
   تباعد السطور
   +
   2
   -