المواضيع

Jak znaleźć e-mail na Facebooku

Jak znaleźć e-mail na Facebooku

Kroki, aby znaleźć adres e-mail użytkownika na Facebooku

Jak znaleźć e-mail na Facebooku

Aby założyć konto na platformie Facebook, należy zarejestrować adres e-mail, w celu powiązania z nim konta, przy czym za adres e-mail uważa się tożsamość używaną wraz z hasłem do logowania się do konta na Facebooku, a adres e-mail powiązany z kontem na Facebooku konto służy także do odbierania oficjalnych wiadomości z Facebooka. Jeśli chcesz zweryfikować adres e-mail użyty do utworzenia konta na Facebooku, możesz wykonać szereg kroków, w tym następujące: 

Kiedy logujesz się na swoje konto na Facebooku 

Jeżeli nie pamiętasz adresu e-mail użytego do utworzenia konta na Facebooku i zalogowałeś się na konto przy użyciu jednej z pozostałych metod identyfikacji, takich jak nazwa użytkownika, możesz wykonać następujące kroki w celu uzyskania użytego identyfikatora e-mail: 

Wpisz poprawną nazwę użytkownika i hasło w wyznaczonych polach. 

- Kliknij pole logowania. 

- Kliknij pole strzałki u góry strony głównej obok ikony zdjęcia profilowego po prawej stronie lub po lewej stronie w niektórych językach. 

- Kliknij kartę ustawień i prywatności. 

- Kliknij kartę Ustawienia. Pojawi się strona dotycząca ogólnych ustawień konta, w której obok słowa Kontakt pojawi się użyty adres e-mail. 

Te same kroki, o których mowa powyżej, możesz wykonać, jeśli korzystasz z aplikacji Facebook na telefonie komórkowym.W tym przypadku zamiast symbolu strzałki naciśniesz symbol trzech linii u góry strony. 

Gdy zapomnisz nazwy użytkownika i hasła 

Jeśli zapomnisz nazwę użytkownika i hasło użyte do utworzenia konta i chcesz poznać adres e-mail użyty do utworzenia konta, istnieje kilka sposobów, w tym następujące: 

* Odzyskiwanie hasła: odbywa się to w kilku krokach, które opisujemy w następujący sposób: 

   - Wpisz nazwę użytkownika lub numer telefonu komórkowego w polu nazwy użytkownika zamiast zarejestrowanego adresu e-mail. 

   - Kliknij opcję Zapomniałem hasła na stronie logowania. 

   - Wpisz numer telefonu komórkowego, aby wysłać wiadomość tekstową z nowym kodem dostępu. 

   - Po wysłaniu kodu zostaje on umieszczony w przeznaczonym dla niego polu umożliwiającym wejście na konto. 

   - Po zalogowaniu się na konto możesz wykonać czynności opisane powyżej, aby poznać używany adres e-mail. 

* Korzystanie z innego konta: Można użyć innego konta osobistego lub konta znajomego, aby wyświetlić konto, dla którego chcesz poznać adres e-mail użyty do utworzenia, ale ten krok można wykonać tylko wtedy, gdy dane kontaktowe na koncie są widoczne dla public, a kroki tej metody są następujące:

   Zaloguj się na stronę konta z innego konta. 

   - Kliknij opcję (Informacje). 

   Kliknij opcję Informacje kontaktowe. 

   - Wiadomość e-mail pojawi się na tej stronie, jeśli zgodnie z ustawieniami konta będzie widoczna publicznie. 

* Korzystanie z narzędzia do wykrywania wiadomości e-mail: Wyjaśnimy szczegółowo ten krok w sekcji Kroki, aby znaleźć pocztę e-mail znajomego na Facebooku. 

Wskazane jest, aby unikać korzystania z innych witryn, które twierdzą, że można odzyskać hasło, lub korzystania z numeru telefonu innego niż osobisty w celu odzyskania hasła, aby uniknąć prób włamań i dostępu do danych osobowych. 

Za pośrednictwem (ID) Facebook umożliwia logowanie się za pomocą nazwy użytkownika lub numeru telefonu komórkowego, co jest znane jako (ID) oraz inne opcje, które można wykorzystać do otwarcia zamkniętego konta w wyniku zapomnienia hasła w celu ujawnienia adresu e-mail służy do komunikacji z Centrum pomocy na stronie, które z kolei poprosi o dokumenty potwierdzające tożsamość użytkownika, aby umożliwić ponowny dostęp do konta i poznać adres e-mail, a poniżej znajduje się wyjaśnienie kroki, które należy wykonać w tym przypadku: 

   - Kliknij opcję (Pomoc) u dołu strony logowania. 

   - Kliknij opcję (Potrzebujesz pomocy przy logowaniu?). 

   - Kliknij opcję (prześlij swój dowód osobisty). 

   - Kliknij opcję przesłania pliku i wybierz wyraźne zdjęcie tożsamości. 

Od firmy przyjdzie e-mail z informacją o przyjęciu lub odrzuceniu przesłanego dowodu i niezbędnych krokach, aby odzyskać dostęp do konta, przy czym należy podkreślić, że zdjęcie dowodu osobistego lub jakiekolwiek informacje o koncie nie powinny być zostać przesłane do jakiejkolwiek niewiarygodnej strony.


Kroki, aby znaleźć adres e-mail znajomego na Facebooku 

Istnieje kilka sposobów znalezienia adresu e-mail znajomego na Facebooku, w tym następujące: 


Z osobistej strony znajomego 

Ta metoda jest całkowicie podobna do metody wspomnianej we wspomnianej wcześniej sekcji Korzystanie z innego konta i można wykonać te same kroki, aby ujawnić adres e-mail znajomego lub innej osoby.


 Za pośrednictwem narzędzi do wyszukiwania poczty e-mail i witryn internetowych 

Istnieje grupa narzędzi i wyszukiwarek, które pomagają wykryć adres e-mail użyty do założenia konta na Facebooku i warto zwrócić uwagę na konieczność zachowania ostrożności podczas korzystania z tych narzędzi i witryn ze względu na możliwość, że zawierają one szkodliwe linki do telefonu komórkowego urządzeniu lub komputerze, a wykorzystywane witryny i narzędzia są następujące: 

   - Strona internetowa (Swordfish): Ta witryna umożliwia wykrycie kont e-mail w grupie różnych witryn, w tym na Facebooku, poprzez umieszczenie łącza do konta w polu wyszukiwania, co spowoduje wyświetlenie informacji o koncie, w tym adresu e-mail.

   - Witryna Uplead: Ta witryna umożliwia ujawnienie adresów e-mail kont z kilku różnych witryn, po prostu umieszczając link do konta w polu wyszukiwania tylko na stronie głównej witryny. 

   - Inne strony: Wśród innych stron, które umożliwiają ujawnienie adresu e-mail konta, w taki sam sposób jak poprzednio wymienione strony, są następujące:

Strona internetowa (wynajęta). 

Witryna SignalHire. 

Strona internetowa Discovery. 

Strona internetowa (Atomic Email Hunter). 

Aby wykryć pocztę e-mail na Facebooku, można skorzystać z kilku różnych sposobów, takich jak wyszukiwanie informacji o koncie, kontakt z centrum pomocy w witrynie Facebook lub za pośrednictwem konta znajomego. Niektóre witryny pomagające wykryć pocztę e-mail użytkownika można również wykorzystać, umieszczając Tylko i zawsze uważaj, aby unikać korzystania z niewiarygodnych linków lub podawania jakichkolwiek danych osobowych nieznanej osobie lub w ramach niewiarygodnego linku, aby uniknąć przypadków kradzieży informacji i piractwa.


تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -