المواضيع

Najlepsza aplikacja do pobierania filmów

Najlepsza aplikacja do pobierania filmów

Najlepsza aplikacja do pobierania filmów

aplikacja iTubeGo

To oprogramowanie jest najlepszym narzędziem do pobierania wideo na PC, którego celem jest pobieranie filmów z YouTube ( YouTube) i ma możliwość konwersji klipów wideo do różnych formatów jakości, na przykład MP3MP4HD MP4Obsługuje także wiele formatów audio i wideo, wyszukuje i poleca seriale telewizyjne i filmy online na podstawie napisów podczas pobierania dowolnego pliku wideo, a także przycina klipy wideo i muzyczne.


Aplikacja Videoproc

Jest to program, który pobiera, konwertuje i edytuje dowolne klipy wideo lub audio oraz zapisuje filmy online w różnych rozdzielczościach, takich jak 4K . I inne lub dowolne formaty, takie jak MP4Posiada możliwość konwersji wideo do dowolnego formatu oraz wyboru rozdzielczości i rozmiaru.

Pobrane filmy można przycinać, przycinać, łączyć i dostosowywać, a program ten zapewnia 47 razy większą prędkość pobierania i konwersji przy najwyższej jakości, a program ten zapewnia również możliwość wyszukiwania pasujących tekstów napisów w Internecie do programów telewizyjnych i filmów.


Aplikacja do pobierania wideo 4K

Jest to najlepszy darmowy program do pobierania YouTube, jest łatwy w użyciu i szybki. Program ten nie zawiera reklam, nie zawiera żadnych dodatkowych programów i można uzyskać klip wideo lub pełną playlistę, ale pod warunkiem aby jego długość nie przekraczała 24 filmów.

Adres URL można skopiowaćw przeglądarce internetowej, a następnie kliknij opcję Wklej adres URL) i wybierz format wyjściowy, jakość, lokalizację, możesz pobrać napisy do poszczególnych filmów, które obsługują filmy 3D i 360 stopni, możliwość modyfikowania opcji i nie tylko.

 

Aplikacja VLC Media Player

Ta aplikacja jest doskonałym narzędziem dla użytkowników systemu WindowsMacLinuksa, który odtwarza dowolne utworzone multimedia, ma możliwość pobierania filmów z YouTube, zapisuje plik w rozdzielczości 1080p i nie może konwertować wideo na inne formaty.


Aplikacja YouTube Premium do pobierania

Z tej aplikacji mogą korzystać subskrybenci YouTube PremiumJest to płatna wersja YouTube, która umożliwia abonentom oglądanie bez reklam i możliwość pobierania wideo, ale nie ma jakości umożliwiającej nagrywanie filmów w maksymalnej jakości 1080p i nie obsługuje 4K ..


Aplikacja NewPipe

Jest to aplikacja na urządzenia z systemem Android  , za pomocą której można bezpłatnie pobierać filmy z YouTube'a. Jest open source, lekka i nie wykorzystuje żadnego autorskiego API YouTube.lub Usługi Google PlayCelem tego narzędzia jest podkreślenie znaczenia zapewnienia użytkownikom oryginalnej aplikacji YouTube bez wyświetlania żadnych reklam.Aplikacja jest odtwarzaczem działającym w tle, który umożliwia odtwarzanie dowolnych filmów z YouTube w tle podczas korzystania z innych aplikacji.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -