المواضيع

Programy koordynacji kolorów w dekoracji

 Programy koordynacji kolorów w dekoracji

Programy koordynacji kolorów w dekoracji

Istnieje wiele programów, które można wykorzystać do koordynacji kolorów w projektowaniu dekoracji, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, a poniższe punkty wyjaśniają niektóre z najważniejszych z tych programów: 


Program „Pomaluj moje miejsce”.

Jest to aplikacja dostępna na urządzenia z systemem Android, iPhone i iPad, jest płynna i łatwa w obsłudze, ponieważ możesz zrobić zdjęcie miejsca, nad którym chcesz pracować, następnie wybrać żądany kolor i umieścić go pod nazwą, a aplikacja umieszcza wybrany kolor w wybranym przez użytkownika miejscu na ekranie, z możliwością udostępnienia obrazu w serwisach społecznościowych, jeśli chcesz poznać opinię kogoś innego.


ProjectColor firmy The Home Depot

Jest to darmowa aplikacja, która daje użytkownikowi możliwość wyboru koloru i przymierzenia go w wybranym miejscu do pracy poprzez funkcję bezpośredniego podglądu i wędrowania po miejscu z wybraną zmianą, a także pozwala na wypróbuj więcej niż jeden kolor w tym samym miejscu, na przykład wybierając różne kolory dla każdej ściany, możesz także pobrać zdjęcie z własnego albumu i poeksperymentować. Program udostępnia również selektor kolorów, aby znaleźć najlepiej pasujący kolor.

 

Oprogramowanie Coolers

W programie znajdują się tabele kolorów, dzięki którym użytkownik może modyfikować lub dodawać żądane kolory lub stopnie, a także umożliwia zmianę odcieni w celu dopasowania do swojego projektu, a aplikacja pozwala także zapisywać i wysyłać obrazy po ich modyfikacji w programie, a także zapewnia funkcję rozróżniania kolorów dla osób niewidomych na kolory, ponieważ pokazuje kolory w obiegu.


Oprogramowanie Colordot

Aplikacja dla tych, którzy dobrze znają kolory, jakie chcą. Wybierając żądany kolor, program dzieli ekran na dwie połowy, a następnie wyświetla wybrany kolor wraz z grupą kolorów, które możesz chcieć wybrać, i umożliwia użytkownikowi wybór podobnych kolorów w celu ich porównania.


Oprogramowanie Paleton

Wcześniej znany jako Color Scheme Designer, zasadniczo działa na koordynowaniu kolorów, które dobrze do siebie pasują. Rozpoczynasz projekt od koloru bazowego użytkownika, następnie program tworzy harmonijne kolory, zależy to od pięciu metod, którymi są Mono, Uzupełnienie, Triada i Tetrad oraz Swobodny styl.


programu COPASO

Zasadniczo pozwala użytkownikowi na utworzenie schematu kolorów za pomocą jednej z metod, czyli wyboru żądanych kolorów, przesłania obrazu lub wprowadzenia wartości CMYK lub HEX.Dodaj notatki, które pomogą Ci w wielozadaniowości.


Malownicze oprogramowanie

Jest to jeden z ogromnych programów w dziedzinie koordynacji kolorów, ponieważ może zaprojektować paletę kolorów za pomocą obrazu lub poprzez PNG, JPG lub GIF, a także zapewnia wiele opcji dla osób, które chcą projekty gradientów kolorów i umożliwia pobranie wybranej palety kolorów.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -