المواضيع

نحوه بازیابی تاریخچه تماس های حذف شده بدون برنامه

نحوه بازیابی تاریخچه تماس های حذف شده بدون برنامه

  تاریخچه تماس های حذف شده را بدون برنامه برای اندروید بازیابی کنید

  کاربران اندروید می توانند  تاریخچه تماس های حذف شده را بدون استفاده از برنامه های مختلف، از طریق نسخه پشتیبان که به طور خودکار برای دستگاه اندروید ایجاد می شود و طی مراحل زیر اعمال می شود، بازیابی کنند:

  • به ( تنظیمات، سپس روی گزینه ( Accounts and backup) کلیک کنید).
  • بر روی گزینه Backup and restore کلیک کنید).
  • بر روی گزینه Restore data کلیک کنید).
  • گزینه ( iphone) که شامل تاریخچه تماس ها و پیام ها می شود .
  • بر روی گزینه Restore کلیک کنید).

  لازم به ذکر است که تاریخچه تماس های حذف شده با تهیه نسخه پشتیبان از تلفن در Google Drive قابل بازیابی است.) یا ( Gmail)، اما هنگامی که هر نسخه پشتیبان تلفن را بازیابی می کنید، تلفن اطلاعات موجود در دستگاه را پاک می کند و بنابراین باید مطمئن شوید که هیچ داده فعلی برای کاربر مهم نیست زیرا ممکن است پاک شود، بنابراین یک کپی از این داده ها باید گرفته شود

   

  تاریخچه تماس های حذف شده را بدون برنامه برای آیفون بازیابی کنید

  تاریخچه تماس های حذف شده در آیفون  یا هر داده حذف شده را می توان از طریق پشتیبان گیری قبلی از دستگاه، از طریق iTunes بازیابی کرد.) یا ( iCloud، یا از طریق برنامه های مختلف، اما معلوم می شود که تنها راه بدون برنامه استفاده از نسخه پشتیبان است، زیرا کاربر باید همگام سازی را فعال کند، زیرا این روش برای کسانی که همگام سازی را در دستگاه خود فعال نکرده اند، کار نمی کند. آنها باید از برنامه های تخصصی برای آن استفاده کنند و موارد زیر را شامل می شود: مراحل لازم در فرآیند بازیابی اطلاعات از طریق iTunes) و ( iCloud).

   

  از iTunes Backup استفاده کنید

  می توانید از iTunes استفاده کنید) برای بازیابی تاریخچه تماس های حذف شده، اما این نیاز به تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه دارد، زیرا آیفون معمولاً با استفاده از iCloud یک نسخه پشتیبان به صورت خودکار انجام می دهد.، اما زمانی که فضای خود را خالی می کنید ( iCloudیا هنگامی که شخصی می خواهد مطمئن شود که یک نسخه پشتیبان از تلفن خود بدون تکیه بر کپی خودکار تهیه می کند، می تواند به ( iTunes، و گزارش تماس های حذف شده با استفاده از ( iTunes) طی مراحل زیر:

  • ابتدا کاربر باید یک نسخه پشتیبان قبلی از آیفون با استفاده از iTunes تهیه کرده باشد، از طریق رایانه ای با سیستم Mac یا Windows ( PC یا Mac).).
  • آیفون خود را به رایانه ای که نسخه پشتیبان در آن ذخیره شده است وصل کنید، سپس iTunes را باز کنید) به صورت خودکار یا دستی در رایانه شما.
  • روی نماد آیفون واقع در گوشه سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید.
  • بر روی گزینه Restore Backup کلیک کنید).
  • با کلیک بر روی این گزینه، تمام اطلاعات گوشی که در تاریخ این نسخه پشتیبان ذخیره شده بود، در آیفون بازیابی می شود و تمام اطلاعات موجود در دستگاه در حال حاضر پاک می شود، بنابراین باید یک نسخه پشتیبان از مورد نظر بگیرید. داده ها، از ترس از دست دادن آنها.
  • مدت زمانی که آیفون برای تکمیل فرآیند پشتیبان گیری نیاز دارد بستگی به حجم بک آپ دارد.پس از تکمیل می توان گوشی را از کامپیوتر جدا کرد و لاگ تماس را باز کرد و گزارش تماس مورد نظر ظاهر می شود.

  از iCloud backup استفاده کنید

  این ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای بازیابی تاریخچه تماس‌های حذف شده از آیفون است، اما نیاز به تهیه نسخه پشتیبان قبلی از iCloud دارد.اقدامات لازم برای این کار به شرح زیر است:

  • به منوی تنظیمات آیفون خود بروید و روی ( profile) در بالای لیست قرار دارد.
  • روی iCloud کلیک کنید، سپس گزینه Manage Storage را انتخاب کنید)، سپس گزینه Backups).
  • پس از آن کاربر به صفحه‌ای هدایت می‌شود که لیستی از بک‌آپ‌های دستگاه را به کاربر نشان می‌دهد و با کلیک بر روی هر گزینه در لیست، تاریخ آخرین نسخه پشتیبان تهیه شده برای این گزینه به کاربر نشان داده می‌شود.
  • هنگام انتخاب یک نسخه پشتیبان با تاریخ مناسب، باید بدانید که تمام اطلاعات آیفون به طور خودکار پاک می شوند و با اطلاعات مربوط به تاریخ بک آپ گیری جایگزین می شوند، بنابراین باید مراقب باشید که از فایل هایی که می خواهید نگه دارید یک کپی بگیرید. از ترس از دست دادن آنها
  • هنگام انتخاب تاریخ بک آپ گیری مناسب و قبل از فعال سازی گزینه، باید گوشی را با استفاده از گزینه ریست ریست کنید) که تمام داده های گوشی را پاک می کند.
  • برای ریست کردن گوشی باید به گزینه General بروید)، سپس ( بازنشانی، سپس گزینه ( Ease All Content and Settings) را انتخاب کنید).
  • پس از اتمام فرآیند ریست، روی گزینه Restore from iCloud backup کلیک کنیدپشتیبان گیری ( بازیابی از پشتیبان گیری iCloud، و تاریخ کپی هدف که حاوی گزارش تماس هدف است انتخاب می شود.

  روش‌هایی وجود دارد که کاربر می‌تواند برای بازیابی گزارش تماس‌های حذف شده، چه در دستگاه اندروید یا آیفون، از آنها پیروی کند، اما این روش‌ها عمدتاً به ذخیره یک نسخه پشتیبان از دستگاه در زمان قبلی بستگی دارد و باید می‌دانیم که اگر کاربر برای بازیابی نسخه پشتیبان قبلی کار کند تا گزارش تماس حذف شده را به دست آورد، داده‌های تلفن موجود را از دست می‌دهد، بنابراین باید مطمئن شوید که یک کپی از داده‌های فعلی را بردارید تا از دست رفتن آن جلوگیری کنید.

  تعليقات
  ليست هناك تعليقات
  إرسال تعليق   وضع القراءة :
   حجم الخط
   +
   16
   -
   تباعد السطور
   +
   2
   -