المواضيع

برنامه های کاربردی مفید برای نوجوانان

برنامه های کاربردی مفید برای نوجوانان

برنامه های کاربردی مفید برای نوجوانان

فناوری در بیشتر زمینه‌های زندگی استفاده می‌شود و در برخی زمینه‌ها ضروری شده است و ممکن است فرد گاهی مجبور شود با این سرعت تغییرات با وجود اینکه کاملاً با آن موافق نیست همگام شود و یکی از این مثال‌ها این است که نوجوانان صاحب گوشی‌های هوشمند و تبلت هستند. و غیره، از آنجایی که ممکن است بین برخی از والدین در مورد لزوم داشتن این وسایل و سن مناسب استفاده از آنها و به طور کلی در نتیجه همگامی با پیشرفت، اختلافاتی وجود داشته باشد، در زیر لیستی از یک گروه آورده شده است. از برنامه های مفید برای نوجوانان:

 

MyhomeWork)

این یک برنامه رایگان است که هدف اصلی آن سازماندهی تکالیف و سایر وظایف برای دانش آموزان است. همچنین وظایف و پروژه هایی را که باید تکمیل شوند به دانش آموز یادآوری می کند و امکان ایجاد یک برنامه برای مدیریت تمام وظایف مورد نیاز را فراهم می کند. آنچه این برنامه را بیشتر متمایز می کند. این است که برای استفاده از آن نیازی به سرویس اینترنت نیست، بنابراین در صورت عدم وجود اینترنت، برنامه همچنان در دسترس و فعال است.

 

IXL- ریاضی و انگلیسی)

این نرم افزار حاوی سوالات تعاملی متعدد و متنوعی در زمینه ریاضیات و زبان انگلیسی است و برای سنین 5 تا 18 سال مناسب است، زیرا دانش آموز می تواند از طریق این برنامه ترسیم معادلات درجه دوم را بر روی نمودار یاد بگیرد یا بر روی نقاط ضعف دانش آموز تمرکز کند. با بررسی آنها و تمرکز بر آنها.از طریق برنامه.

 

WolframAlpha)

این نرم افزار اطلاعات جامعی را در مورد موضوعات مختلف و متنوع از جمله; واحدها و رویه ها، پول و امور مالی، و همچنین مکان ها و جغرافیا، مردم و تاریخ، منبعی غنی برای بسیاری از دانش آموزانی است که به دنبال اطلاعات با جزئیات و سرعت هستند.

 

دایره 6)

این برنامه با یک لمس یک دکمه به شما امکان می دهد در هنگام مواجهه با مشکل یا هر شرایط اضطراری با افرادی که انتخاب کرده اید ارتباط برقرار کنید و همچنین موقعیت مکانی شما را از طریق GPS تعیین می کند.این اپلیکیشن در ابتدا برای دانشجویان دانشگاه طراحی شده بود، اما در بین اقشار وسیع تر جامعه محبوبیت پیدا کرده و برای احساس امنیت بیشتر در بین دانش آموزان جوان، والدین و خانواده ها محبوب شده است.

 

نگهبان)

این یک برنامه رایگان است که تمام رمزهای عبور، رمز عبور و نام کاربری را برای سایر برنامه ها ذخیره و حفظ می کند. شما می توانید به جای ایجاد حساب های جدید یا ممنوع شدن، اطلاعاتی را که می خواهید در صورت نیاز به آنها مراجعه کنید، ذخیره کنید.

 

Wi-Fi Finder)

اگر شما فردی هستید که می‌خواهید اتصال دائمی به اینترنت داشته باشید، می‌خواهید این برنامه را در گوشی خود دانلود کنید، زیرا شبکه‌های موجود در محیط اطراف شما را جستجو می‌کند و یک برنامه رایگان است.

 

تد)

این اپلیکیشن قصد دارد با ارائه و تماشای جلسات و کنفرانس های مهم با افراد تاثیرگذار که در مورد چیزهای مفید و مفید صحبت می کنند، به نوجوانان طرز فکر کردن را بیاموزد و این امر علاوه بر کمک به رشد توانایی های آموزشی، فرهنگ فرد را افزایش می دهد.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -