المواضيع

معروف ترین بازی های موبایل دنیا

معروف ترین بازی های موبایل دنیا

معروف ترین بازی های موبایل دنیا

نکته قابل توجه این است که بازی های الکترونیکی برای مدت طولانی به سرعت در حال توسعه بوده اند و امروزه شتاب عمومی زیادی پیدا کرده اند، زیرا گوشی های هوشمند به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما تبدیل شده اند. به دلیل ورود هوش مصنوعی به دنیای بازی‌ها، تعامل ما با بازی پرشورتر شده است. 

 

در زیر لیستی از محبوب ترین بازی های موبایل را مشاهده می کنید که بر اساس تعداد دانلودها رتبه بندی شده اند:

 

بازی آتش رایگان

Free Fire  یکی از محبوب‌ترین بازی‌های گوشی‌های هوشمند از زمان عرضه آن در سال 2017 است. این یک بازی تیراندازی است که در آن بازیکنان با چتر نجات از هواپیما پایین می‌افتند و بازیکنان باید به جستجوی مواردی بپردازند که به زنده ماندن آنها کمک می‌کند، مانند برخی سلاح‌ها. مانند اسلحه و مهمات.

 

بازی PUBG

PUBG  این بازی اولین بار در سال 2017 پس از میلاد به عنوان یک بازی رایانه شخصی ظاهر شد و به سرعت در بین بازیکنان در سراسر جهان محبوب شد و بر همین اساس نسخه موبایل آن نیز منتشر شد و PUBG اکنون یکی از بهترین و محبوب ترین بازی های موبایل است. بازی به تنهایی و ممکن است تبدیل شود ... بازی زمانی که با دوستان بازی می شود سرگرم کننده تر است.

 

بازی بیلیارد 8 توپ

بازی 8 Ball Billiards  این بازی در سال 2013 پس از میلاد راه اندازی شد و این بازی بیلیارد واقعی را شبیه سازی می کند و آن را بهترین گزینه برای بازی بیلیارد در گوشی هوشمند می کند. دارای گزینه هایی برای بازی به تنهایی یا گروهی با به چالش کشیدن دوستان خود در فیس بوک است.

 

بازی Legends: Bang Bang)

این یکی از محبوب ترین بازی های گوشی های هوشمند در آسیا است و در سال 2016 راه اندازی شد. بازیکنان با انتخاب قهرمانی که می خواهند در میدان جنگ استفاده کنند، شروع می کنند، سپس سلاح های مختلف را انتخاب می کنند. مثل تانک و تفنگ.

 

بازی  پوکمون گو

 Pokémon Go  این بازی از زمان عرضه در سال 2016 بعد از میلاد در میان بسیاری شور و هیجان ایجاد کرد و به دلیل محبوبیت گسترده ای که توسط سری انیمیشن های Pokémon به دست آمد، به سرعت به یکی از محبوب ترین بازی های گوشی های هوشمند تبدیل شد، زیرا بسیاری از مردم خانه های خود را ترک کردند و شروع به جستجو کردند. برخی از پوکمون ها زیرا بازی توسط واقعیت مجازی پشتیبانی می شود.

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -