المواضيع

En iyi internet hızı ölçüm siteleri

En iyi internet hızı ölçüm siteleri

En iyi internet hızı ölçüm siteleri

Birçok kişi İnternet ağlarıyla ilgili sorunlarla karşı karşıyadır ve bu sorunlar arasında, İnternet gerektiren faaliyetleri yerine getirme yeteneklerini engelleyen ağ yavaşlaması da olabilir. Bu nedenle, bazıları, İnternet'in hızını bulmak için İnternet hızını ölçebilecekleri bir yol aramaya başvurabilir. İnternetin yavaşlamasının veya kesintisinin nedenini araştırıp tedavi etmeye çalışacaklar.Bu nedenle, bu makale aracılığıyla İnternet hızını ölçme konusunda uzmanlaşmış en önemli ve en iyi siteleri sunuyoruz. 


Speedof.me web sitesi

Bu site hafif boyutuyla karakterize edilir ve kullanılan bilgisayar veya telefonun işlemlerine büyük bir yük oluşturmaz.Bu sitenin çalışma prensibi, boyutları değişen bir grup dosyanın indirilmesine ve ardından ölçülmesine dayanmaktadır. ve bu dosyaların belirli bir süre içerisinde indirilmesi için gereken hızın kaydedilmesi.Site aynı anda yüzden fazla sunucu kullanmakta ve ölçüm anındaki en hızlı sunucuyu kullanmayı tercih etmektedir.


Speedtest.net web sitesi

Bu site, İnternet hızını ölçmek için en ünlü sitelerden biridir, çünkü hedefe ulaşmada ve sonucu herhangi bir maliyet getirmeden verimli ve etkili bir şekilde elde etmede yüksek pürüzsüzlük ile karakterize edilir.Bu site, İnternet'ten yükleme ve indirme hızını ölçebilir. ve bu site aynı zamanda kayıt tutma yeteneği ile de öne çıkıyor.Yukarıda aynı kişi tarafından gerçekleştirilen tüm önceki ölçümler için, hızın okunmasına yardımcı olan açıklayıcı bir grafik oluşturma becerisine ek olarak.

 

Fast.com web sitesi

Bu site izleme sitesi Netflix'e aittir ve kolay bir şekilde ele alınabilecek basit bir kullanıcı arayüzü sağlamak için çalışır.Bu siteyi oluşturmanın ana nedeni, Netflix müşterilerinin İnternet hızlarının Netflix'e uygun olup olmadığını belirleme arzusuydu. Site tarafından yayınlanan veya yayınlanmayan içerik Kullanıcının internet hızını ölçün ve sonuçları birden fazla dilde görüntüleyin.


TestMy.net web sitesi

Bu site, birçok zaman sunucusunu kullanabilmesi ve tek bir nihai sonuca ulaşabilmesi ile karakterize edilir.Kullanıcı ayrıca, test sonuçlarını açıklama amacıyla bir resim veya grafik olarak paylaşma olanağı sağlamanın yanı sıra, toplam sunucular arasından bir sunucu seçebilir. Site ayrıca İnternet hızı ölçüm sonuçlarını da görüntüler. Yakınınızdaki diğer kullanıcılar için veya İnternet'in kalitesini ve verimliliğini bilmek için gerekli karşılaştırmayı yapabilmek amacıyla bazı standartlar üzerinde anlaşabilirsiniz.


Google Fiber Hız Testi web sitesi

Bu site, tüm kullanıcılar için mikrofiber hızını ölçmek için bir test sağladığından ve bu site, İnternet hız testi aracılığıyla sonuç sağlama hızıyla karakterize edildiğinden, İnternet hızını ölçmek için en doğru sitelerden biri olarak kabul edilir. bu site sadece 10 ila 15 saniye gerektirir ve kullanıcıya en uygun bant genişliğinin yanı sıra internetten yükleme ve indirme hızıyla ilgili çok doğru sonuçlar verir ve bu da ona internetten maksimum fayda sağlar. .

تعليقات
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق  وضع القراءة :
  حجم الخط
  +
  16
  -
  تباعد السطور
  +
  2
  -